İbrahim Saraçoğlu hemoroid tedavisi: İbrahim Saraçoğlu basur formülü

İbrahim Saraçoğlu hemoroid tedavisi: İbrahim Saraçoğlu basur formülü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu basur formülü, bitkisel basur tedavisi. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hemoroid için ne tavsiye ediyor?

Ülkemizin şifalı bitkiler konusunda söz sahibi olan değerli uzmanlarından biri olan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu hemoroid sorunu olanlara dereotu tüketmelerini tavsiye etmektedir. Hemoroid ağrılarınız ve sorunlarınız sürekli devam ediyorsa yemekten hemen önce bir miktar taze dereotu yenilmesi faydalı olacaktır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu basur tedavisi için kullanılan bu dereotu kürünün yılda birkaç defa, birer haftalık sürelerce uygulanmasını önermektedir. Dereotu kürü hemoroit (basur) şikayetlerinin tekrarına karşı etkili bir önleyici güç oluşturmaktadır.

PROF. DR. AHMET MARANKİ HEMOROİD TEDAVİSİ FORMÜLLERİ İÇİN TIKLAYIN!

Bu içerik ibrahim saraçoğlu basur tedavisi, ibrahim saracoglu basur, ıbrahım saracoglu hemoroıd, ibrahim saraçoğlu hemoroid tedavisi, hemöroid, basur bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, basur tedavisi ibrahim saraçoğlu, hemoroid ibrahim saraçoğlu, hemoroid bitkisel tedavi ibrahim saraçoğlu, ibrahim saracoğlu, hemoroid bitkisel tedavisi ibrahim saraçoğlu, ibrahim saraçoğlu hemoroit, ibrahim saraçoğlu hemoroit tedavisi, ibrahim saraçoğlu basur bitkisel tedavi, basur ibrahim saraçoğlu, hemoroid tedavisi ibrahim saraçoğlu, saraçoğlu basur tedavisi, saraçoğlu hemoroid tedavisi, ibrahim saraçoğlu basur kürü, hemoroit ibrahim saraçoğlu konularını barındırır.
Yayımlanma tarihi 10 Eyl 2010 Okunma: 37.837
Benzer yazılar


4 yorum

 1. memet

  basur hastasıyım ameliyat olmam icin neler yapmalıyım

 2. durmuş

  hocam ben 43 yaşındayım 1 yıldır basur sorunum var sanırım dış basur fasulye büyüklüğünde 3-4 tane şişlik var yanma yapıyor zaman zamanda şişlikler büyüyor ve patlıyor kanamam oluyor. doktora gitmektende çekiniyorum hocam ne yapmalıyım bilgi verirseniz sevinirim.

 3. melis

  hocam ben 30 yaşındayım yaklaşık 5 yıldır basur sorunun var ama ağrım yok kanama da yaşamoyırum tedirginim ne yapmam gerekiyor hocam beni bilgilendirirseniz sevinirim

 4. mehmet

  hocam benin iki tane makata meme var bunlardan birinci olan meme makaktan dışarıda sol tarafta fındık büyüklüğünde diğeri küçük şişme yok  hocam ne yapmamm gerekiyor benim büyük tuvaletimi yaparken kanamam olmuyor 
  kabızlık yok benim hocam teşekkür ederim 

Lütfen yorumunuzu yazın

Açıklama: Lütfen yorumlarınızın tamamını büyük harfle yazmayınız ve düzgün bir Türkçe kullanmaya özen gösteriniz. Kurallara uymayan yorumlar yayınlanmayacaktır!